Sztygar ULTRA

 

Groszek Plus (dawniej ekogroszek) ULTRA Sztygar

„Groszek Ultra to produkt stworzony z myślą o tych, którzy szukają opału z najwyższej półki.
Jeżeli tak jak my w pierwszej kolejności stawiasz na jakość a nie na ilość to zdecydowanie jest to opał odpowiedni dla Ciebie. Wierzymy, że Groszek Ultra to w tym momencie najczystszy węgiel pakowany na rynku, czego dowodem są wyniki badań laboratoryjnych przeprowadzonych przez akredytowanie laboratoria.
Znikoma zawartość siarki (max. 0,6%) i popiołu (max. 7%) to z jednej strony łatwa eksploatacja, bez przymusu usuwania zanieczyszczeń i skrobania osadu, a z drugiej strony ogromna ulga dla środowiska, do którego nie emitujemy zanieczyszczeń, jak to ma miejsce w przypadku spalania węgla niskiej jakości.
Z groszkiem Ultra od Sztygar® w Twoim domu nigdy nie zabraknie ciepłej wody, a raz rozpalony piec utrzyma stałą temperaturę przez bardzo długi czas.
Wybierając pozornie droższy węgiel najwyższej jakości oszczędzasz podwójnie.  Po pierwsze oszczędzasz na ilości zużywanego opału. Wyższa jakość ekogroszku oznacza większą wydajność, a co za tym idzie więcej ciepła przy użyciu mniejszej ilości spalanego surowca. Po drugie oszczędzasz na eksploatacji. Wrzucając do pieca opał niskiej jakości, z podejrzanego źródła nie tylko narażasz siebie i bliskich na wydalane kominem odpady toksycznego spalania, ale również szkodzisz samemu piecowi, który trawiąc byle jaki węgiel zapycha się osadem, nadmiarem popiołu i zalegającą szlaką.” – https://www.wegielsztygar.pl/product-pol-113-Groszek-Plus-dawniej-ekogroszek-Ultra-Sztygar.html

CENA: https://www.olmat.pl/produkt/ekogroszek-tona/

  • GRANULACJA: 5 – 25 mm
  • WARTOŚĆ OPAŁOWA: 28 – 26 MJ/kg
  • POPIÓŁ: max 7%
  • SIARKA: max 0,6%
  • WILGOTNOŚĆ: max 15%
  • POCHODZENIE: Kolumbia
  • PODZIARNO: max 10%
 
 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top